Survival | ANIMOSFERA - animacje szkolenia event
 
 
Survival dla dzieci i dorosłych
  • Ogół zagadnień

Terenoznastwo

Odczytywanie i tworzenie map, praca z kompasem oraz używanie niestandardowych technik orientacji w terenie to podstawa naszych zajęć.

Kuchnia polowa

Pod okiem instruktora stworzycie leśną ucztę z własnoręcznie przygotowanych potraw. Nauczymy was jak rozpalać ogień bez użycia zapałek i w jaki sposób uzdatnić wodę w warunkach ekstremalnych tworząc filtry do wody.

Obozownictwo

Od dziś nocleg w terenie nie sprawi wam kłopotu. Budowanie baz biwakowych i szałasów to podstawa, którą osiągniemy za pomocą stworzenia narzędzi codziennego użytku z dostępnych materiałów.

Maskowanie

Elementy poruszania się w grupie w terenie leśnym, odpowiedni kamuflaż z naturalnych surowców lub za pomocą antyalergicznych, atestowanych farb włoskiej firmy Sanzaro. Te wszystkie zagadnienia pomogą w realizacji wielu zadań przygotowanych w trakcie imprezy.

Pełna oferta   Zamów

Survival

Survival to przetrwanie a czy Ty przetrwasz bez prądu i internetu sam w lesie? Twoje szanse podniesie udział w zajęciach będących   będącym mixem Survivalu i zajęć Bushcraftu. Uczestnicy na warsztatach posiądą wiedzę  z zakresu rozpalania ognia, budowy schronienia, maskowania, zielonej kuchni oraz terenoznawstwa! Warsztaty wspierają pracę w grupie,   oraz rozwijają samodzielność. Organizujemy, także survivalowe biwaki dwu i trzy dniowe z noclegiem pod namiotami lub w szałasach. Przygoda czeka na odważnych!

 

  • Nauka poprzez zabawę
  • Przydatna wiedza
  • Przygoda w terenie
this work was shared 0 times
 000

Nie przegap nadchodzących wydarzeń oraz promocji!
Jeśli zostawisz nam Twój adres e-mail, wszystkie nowości będą lądować w Twojej skrzynce.
Ale to nie wszystko – subskrybenci dostają także unikalne kody rabatowe i oferty, niedostępne nigdzie indziej!
To co, zapisujesz się na newsletter?